Dżem z persymony ze skórką pomarańczową
Włoski dżem przeciw marnotrawstwu: z persimonów i skórki pomarańczy, namoczonej przez trzy dni w wodzie, a następnie upieczonej z cukrem, cytryną i goździ…
Ten dżem pozwala wykorzystać brzoskwinie ze swojego drzewa (nawet jeśli nie są idealnie dojrzałe), oraz przetworzyć skórki pomarańczy (należy używać tylko tych, które nie były wcześniej przetwarzane). Można również użyć całych pomarańczy (bez pestek), jeśli się tego chce. Najlepiej wybrać odmiany pomarańczy o miękkiej skórce (np. Valencia lub Ribera).
Składniki i przygotowanie
- Czas przygotowania30 min
- Czas gotowania25 min
- Odpoczynek72 godz.
- Razem72 godz. 55 min
- TrudnośćŁatwe
- KosztTanie
- Sposób przygotowaniadżem
- Szacowany koszt41,68 zł 1,39 zł / os. Cena orientacyjna, zależna od sklepu. Przeliczono z euro po kursie EBC z 15 października 2026.
- Wegetariańskie
- Wegańskie
- Bezglutenowe
Składniki
- 23,53 zł
- 5,99 zł
- 4,99 zł
- 1,20 zł
- 5,40 zł
- 0,57 zł
Ceny z polskich supermarketów dla 5 z 6 składników, ceny belgijskie dla pozostałych.
Przygotowanie
- Aby zebrać wystarczającą ilość skórki pomarańczy, przechowuj je przez około 3 dni w lodówce w zimnej wodzie z dodatkiem niewielkiej ilości sody oczyszczonej, zmieniając wodę każdego dnia. To również pomaga usunąć gorycz.
- Dokładnie umyj owoce szczotką, obierz brzoskwiny i usuń pestki. ≈ 8 min
- Drobno posiekaj skórkę w robocie, w kilku partiach. Jeśli brzoskwinie nie są dojrzałe, zmiksuj je. Aby dżem był bardziej gęsty, dodaj pokrojone jabłka. ≈ 8 min
- Dodaj sok z cytryny i goździki (lub cynamon). ≈ 3 min
- Umyj i zdezynfekuj słoiki oraz ich zakrętki. ≈ 2 min
- W dużym rondlu ze stali nierdzewnej, wypełnionym do około połowy, gotuj owoce i przyprawy na średnim ogniu przez około 15 minut po zagotowaniu, ciągle mieszając i stopniowo dodając cukier.
- Wlej gorący dżem do słoików, przetrzyj brzegi, zamknij i od razu odwróć je. Używaj rękawic kuchennych.
Rachunek
Dżem z persymony ze skórką pomarańczową
- 1 kg brzoskwiń (najlepiej dojrzałych)23,53 zł
- 1 kg skorup z pomarańczy, nieobrobionych5,99 zł
- 1 kilogram cukru4,99 zł
- 2 jabłka (opcjonalnie)1,20 zł
- Sok z jednej cytryny5,40 zł
- 3 gramy mielonych goździków (lub 5 gramów cynamonu)0,57 zł
Razem41,68 zł
czyli 1,39 zł na osobę
Cena orientacyjna, zależna od sklepu.
Przybory
- robot
- duży
- wykonany ze stali nierdzewnej
- pojemniki
- rękawice kuchenne
🎬 Masz film z tym przepisem? Zaproponuj link do YouTube
✏️ Błąd, pomysł do tego przepisu? Zaproponuj poprawkę
Wasze opinie (0)
Oceń ten przepis Oceń go jako pierwszy!
Wypróbowałeś ten przepis? Zaloguj się, aby zostawić opinię i ocenę.
Na naszej stronie na Facebooku
0 reakcji · 0 komentarzy
Aby zaproponować poprawkę, trzeba być członkiem. Zarejestruj się za darmo lub zaloguj się: będziesz mógł zgłosić błąd albo zaproponować ulepszenie, a Axelle je przeczyta.
Załóż darmowe konto Zaloguj się
Zaraz potem wrócisz do tego przepisu.